Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o.o.

Polityka prywatności

Regulamin

NEWSLETTER

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych

 

Zapisz mnie
Zapisz mnie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SOCIAL MEDIA

PGWI

SZKOLENIA

USŁUGI

Wycena wartości technologii wojskowej


CASE STUDY / POLITECHNIKA WARSZAWSKA

KLIENT: Politechnika Warszawska, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, branża wojskowa

POTRZEBA: Wycena technologii na zlecenie komercyjne

DLACZEGO PGWI: Akredytacja w zakresie wyceny wartości niematerialnych i prawnych oraz wcześniejsza owocna współpraca

TECHNOLOGIA: Technologia wojskowa

REZULTAT: Przygotowanie wyceny technologii w formie raportu w wymaganym terminem i zgodnie z zakresem klienta

PODSUMOWANIE

Kim jest klient

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, stanowi część jednej z największych i najlepszych uczelni technicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Co roku, naukowcy z PW, opracowują wiele ciekawych i innowacyjnych rozwiązań.
 

Dlaczego PGWI

PGWI to akredytowany doradca Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w zakresie wyceny wartości niematerialnych i prawnych w ramach projektu „Sieć Otwartych Innowacji” (SOI). Akredytację zdobyliśmy poprzez nasze bogate doświadczenie w wycenianiu technologii. Dzięki akredytacji organizacje, nawet przy zamówieniu komercyjny lub na inny konkurs lub program grantowy niż SOI mają gwarancję jakości. Co więcej było to nasze drugie zlecenie dla Politechniki Warszawskiej – powracający klienci są dla nas największym wyznacznikiem jakości.
 

Technologia

Technologie wojskowe to technologie kluczowe dla rozwoju obronności kraju. Im bardziej zaawansowane technicznie tym większe bezpieczeństwo obywateli. Co więcej dzięki ogólnie pojętemu rynkowi wojskowemu w Polsce rozwija się cała gama innych branż, od szeroko pojętych nowych technologii informatycznych, przez branże motoryzacyjne, lotnicze, po branże mocno powiązane z nowymi technologiami (jak np. branża laserowa czy kosmiczna).
 

Rezultat współpracy

Wycenę wartości niematerialnych i prawnych technologii dla Politechniki Warszawskiej przygotowaliśmy w wymaganym terminem i zgodnie z zakresem. Raport został stworzony przez nasz doświadczony zespół analityków. Przypominamy, że wycena wartości niematerialnych i prawnych wspomaga proces transferu technologii i jest konieczna do ustalenia ceny i warunków transakcji.
 

Potrzeba klienta

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej potrzebował doświadczonego doradcy w celu przygotowania wyceny technologii wojskowej.