ZOBACZ POZOSTAŁE CASE STUDIES:

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

Wyceniamy technologie, znaki towarowe, licencje i wiele innych. Wyceniamy również w ramach konkursów i programów, m.in. Inkubator Innowacyjności, Sieć Otwartych Innowacji, Szybka Ścieżka

AKREDYTACJA ARP S. A.

WYCENY TECHNOLOGII

Zrealizowana usługa

+48 503 177 561

kontakt@pgwi.pl

MASZ PYTANIA?

ZAREZERWUJ SPOTKANIE ONLINE LUB ZADZWOŃ

       Zarezerwuj spotkanie

ZAPOZNAJ SIĘ Z USŁUGAMI:

Firma JS Technologie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój i poddziałania 3.2.2.: Kredyt na innowacje technologiczne przeprowadzała transfer innowacyjnej wiedzy technologicznej do swojej działalności produkcyjnej w celu umocnienia pozycji konkurencyjnej na europejskim rynku profili budowlanych.

Celem potwierdzenia wartości rezultatów B+R i umowy na jej transfer pomiędzy JS Technologie a Twórcami, Bank Gospodarstwa Krajowego (jednostka udzielająca dotacji z funduszy UE w ramach tego poddziałania) wymagała od nabywcy przedstawienia wyceny technologii od niezależnego doradcy.
 

Potrzeba klienta

Wycenę WNIP przygotowaliśmy w dwa tygodnie w podejściu dochodowo-porównawczym metodą zwolnienia od opłat licencyjnych (ang. Relief from Royalty). Wycena została przedstawiona w formie raportu przez nasz doświadczony zespół analityków.

Wycena rezultatów projektów B+R to bardzo ważny krok w ich komercjalizacji. Tak jak w tym przypadku, gdy firma nie dostała by dofinansowania bez wyceny od niezależnego doradcy.
 

Rezultat współpracy

Technologia dotyczyła metody wytwarzania innowacyjnych profili budowlanych, które były trwalsze, odporniejsze i tańsze w produkcji od obecnie stosowanych na rynku i przez Klienta produktów. Sama Technologia wytwarzania była innowacyjną linią produkcyjną – efektywniejszą zarówno kosztowo jak i procesowo od wcześniej wykorzystywanej linii produkcyjnej. Dzięki technologii Spółka mogła uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku polskim i co najmniej europejskim polegającą na produkcji lepszego, innowacyjnego produktu, taniej niż obecnie wykorzystywane na rynku. Co więcej, opisywana Technologia wpisuje się w Krajowe Inteligentne Specjalizacje (KIS 5: Inteligentne i energooszczędne budownictwo), czyli priorytetowe obszary rozwoju polskiej gospodarki.
 

Technologia

Firma JS Technologie zdecydowała się na naszą pomoc ze względu na bogate doświadczenie i akredytację w zakresie wyceny technologii Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Byliśmy gwarancją tego, że analiza zostanie zrobiona szybko i fachowo.
 

Dlaczego PGWI

JS Technologie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i wspólnicy spółka komandytowa to innowacyjny producent profili budowlanych.
 

Kim jest klient

PODSUMOWANIE

KLIENT: JS Technologie sp. z o.o. i wspólnicy sp. k., branża budowlana

POTRZEBA: Wycena technologii w ramach Funduszy Europejskich/ POIR i poddziałania 3.2.2.: Kredyt na innowacje technologiczne

DLACZEGO PGWI: Renoma na rynku i doświadczenie w obszarze wycen i nowych technologii

TECHNOLOGIA: Technologia wytwarzania innowacyjnych profili budowlanych

REZULTAT: Przygotowanie raportu z wyceną technologii w 2 tygodnie, zgodnie z zakresem klienta

 

CASE STUDY / JS TECHNOLOGIE

Wycena wartości technologii wytwarzania profili budowlanych

Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o. o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

+48 503 177 561

kontakt@pgwi.pl

KRS: 0000558652

NIP: 5223029463

SOCIAL MEDIA
Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
 

Zapisz mnie
Zapisz mnie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
NEWSLETTER

Regulamin

Polityka prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o.o.