ZOBACZ POZOSTAŁE CASE STUDIES:

Analizujemy otoczenie rynkowe i konkurencję w kontekście dostępnych technologii. Usługa dostępna również w ramach konkursów i programów

ANALIZA OTOCZENIA RYNKOWEGO I KONKURENCJI

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

Wyceniamy technologie, znaki towarowe, licencje i wiele innych. Wyceniamy również w ramach konkursów i programów, m.in. Inkubator Innowacyjności, Sieć Otwartych Innowacji, Szybka Ścieżka

AKREDYTACJA ARP S. A.

WYCENY TECHNOLOGII

Zrealizowane usługi

+48 503 177 561

kontakt@pgwi.pl

MASZ PYTANIA?

ZAREZERWUJ SPOTKANIE ONLINE LUB ZADZWOŃ

       Zarezerwuj spotkanie

ZAPOZNAJ SIĘ Z USŁUGAMI:

W lutym 2020 roku zarząd Dailyfruits skontaktował się z nami w celu skorzystania z naszej usługi wyceny wartości niematerialnych i prawnych (WNIP) na projekt Sieć Otwartych Innowacji (SOI), oferowany przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP). Wycena dotyczyła jednej technologii i musiała zostać przeprowadzona szybko i według najwyższych standardów. Projekt SOI to szansa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich zakątków Polski – dzięki niemu, firmy spełniające kryteria projektu, mogą uzyskać dofinansowanie na zakup technologii, których wartość, w innym przypadku, mogłaby przekraczać ich możliwości finansowe.
 

Potrzeba klienta

Wycenę WNIP dla firmy Dailyfruits zrealizowaliśmy zgodnie z wymaganiami umowy i wytycznymi projektu SOI. Wycena miała postać raportu. Została stworzona przez nasz doświadczony zespół analityków, a jej zakres był zgodny ze szczegółowymi wymaganiami ARP. Przypominamy, że wycena WNIP to bardzo ważny proces wspomagający proces transferu technologii, niezbędny do ustalenia ceny i warunków transakcji.
 

Rezultat współpracy

Omawiana technologia jest swoistą platformą łączącą ze sobą elementy systemów ERP, CRM, cartracking wykorzystującą najnowsze modele obrabiające dane. Technologia miała umożliwić firmie wzrost skali biznesu zapewniając odpowiednie narzędzia informatyczne, niezbędne w nowoczesnych firmach do sprawnego zarządzania. Ze względu na specyfikę prowadzonego biznesu i bardzo rozbudowane potrzeby firma zdecydowała się na własny system informatyczny zamiast skorzystać z bogatej oferty rynkowej. Wdrożenie systemu takiej klasy w firmie pozwala na zarządzanie procesami w dużo prostszy sposób, co może przełożyć się na redukcję kosztów, ale również wzrost przychodów (dzięki optymalizacji procesów firmy są w stanie więcej sprzedawać) i większą skalę biznesową. Co więcej, omawiana technologia wpisuje się w Krajowe Inteligentne Specjalizacje ( KIS 2. Innowacyjne technologie, procesy i produkty sektora rolno-spożywczego i leśno-drzewnego), czyli priorytetowe obszary rozwoju polskiej gospodarki.
 

Technologia

Jako akredytowany doradca Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w ramach projektu SOI, często nawiązują z nami kontakt firmy poszukujące sprawdzonego i doświadczonego doradcy w zakresie wyceny WNIP. Do dwóch głównych powodów dlaczego tak się dzieje można zaliczyć – akredytację będącą gwarancją jakości, wiedzy i doświadczenia niezbędnych do realizacji projektu oraz potencjalne dodatkowe wsparcie finansowe od ARP na nasze usługi doradcze. Właśnie ze względu na m.in. te 2 powody firma Dailyfruits zdecydowała się na współpracę z nami.
 

Dlaczego PGWI

Dailyfruits S.C. to warszawska firma usługowa dostarczająca świeże owoce warzywa i inne produktu do biur i zakładów pracy w ramach abonamentów, dzięki czemu wspierają pracodawców w działaniach prozdrowotnych dla swoich pracowników.
 

Kim jest klient

PODSUMOWANIE

KLIENT: Dailyfruits S.C., branża żywieniowa

POTRZEBA: Wycena technologii na potrzeby projektu Agencji Rozwoju Przemysłu, Sieć Otwartych Innowacji

DLACZEGO PGWI: Akredytacja w zakresie wyceny wartości niematerialnych i prawnych

TECHNOLOGIA: Technologia automatyzująca i optymalizująca procesy wewnętrzne

REZULTAT: Przygotowanie wyceny technologii w formie raportu zgodnie z wymaganiami klienta i wytycznymi projektu SOI
 

CASE STUDY / DAILYFRUITS

Wycena wartości technologii automatyzującej i optymalizującej procesy wewnętrzne

Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o. o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

+48 503 177 561

kontakt@pgwi.pl

KRS: 0000558652

NIP: 5223029463

SOCIAL MEDIA
Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
 

Zapisz mnie
Zapisz mnie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
NEWSLETTER

Regulamin

Polityka prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o.o.