ZOBACZ POZOSTAŁE CASE STUDIES:

Analizujemy otoczenie rynkowe i konkurencję w kontekście dostępnych technologii. Usługa dostępna również w ramach konkursów i programów

ANALIZA OTOCZENIA RYNKOWEGO I KONKURENCJI

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

Wyceniamy technologie, znaki towarowe, licencje i wiele innych. Wyceniamy również w ramach konkursów i programów, m.in. Inkubator Innowacyjności, Sieć Otwartych Innowacji, Szybka Ścieżka

AKREDYTACJA ARP S. A.

WYCENY TECHNOLOGII

Zrealizowane usługi

+48 503 177 561

kontakt@pgwi.pl

MASZ PYTANIA?

ZAREZERWUJ SPOTKANIE ONLINE LUB ZADZWOŃ

       Zarezerwuj spotkanie

ZAPOZNAJ SIĘ Z USŁUGAMI:

W styczniu 2020 roku spółka zwróciła się do nas, aby uzyskać wycenę wartości niematerialnych i prawnych (WNiP) dwóch technologii. Zarządowi Alfavox zależało na szybkim przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do aplikowania o grant na transfer technologii oferowany przez Agencję Rozwoju Przemysłu SA w ramach projektu Sieć Otwartych Innowacji. Projekt daje szansę mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom na zakup dostępnych na rynku innowacyjnych technologii, których wartość zwykle przekracza ich możliwości.
 

Potrzeba klienta

Wycenę wartości niematerialnych i prawnych technologii dla firmy Alfavox przygotowaliśmy w 30 dni. To standardowy okres, w którym realizujemy usługę. Za przygotowanie wyceny odpowiadał zespół doświadczonych analityków rynku. Wycenę przekazaliśmy standardowo w formie raportu. Przypominamy, że wycena wartości niematerialnych i prawnych wspomaga proces transferu technologii i jest konieczna do ustalenia ceny i warunków transakcji. Co więcej, zakres przygotowanego raportu był zgodny z wymaganiami Agencji Rozwoju Przemysły SA.
 

Rezultat współpracy

Technologie rozpoznania i syntezy polskiej mowy, których wyceną się zajęliśmy, są przykładem zaawansowanych rozwiązań odpowiadających na aktualne zapotrzebowanie wielu firm, w tym z branży finansowej, telekomunikacyjnej, handlowej czy ubezpieczeniowej. Ich wdrożenie pozwala na automatyzację procesów sprzedażowych poprzez np. wykorzystanie wirtualnych doradców. Zastosowanie tych technologii daje długotrwałą przewagę konkurencyjną. Wynika to z faktu, że w Polsce rozwiązania z zakresu rozpoznawania i syntezy mowy nie są jeszcze całkowicie zautomatyzowane. Co więcej, opisywana technologia wpisuje się w Krajowe Inteligentne Specjalizacje (KIS 10: inteligentne sieci i technologie informacyjno – komunikacyjne oraz geoinformacyjne), a więc priorytetowe obszary rozwoju polskiej gospodarki.
 

Technologia

PGWI jest akredytowanym doradcą Agencji Rozwoju Przemysłu SA, który realizuje usługę wyceny wartości technologii dla firm wnioskujących o grant z projektu Sieć Otwartych Innowacji (SOI). Klienci zlecają nam wyceny korzystając z pomocy finansowej ARP SA (projekt SOI daje możliwość pozyskania dodatkowego grantu tylko na doradztwo, w tym wycenę) lub finansują usługę samodzielnie. Tak też zrobiła firma Alfavox.
 

Dlaczego PGWI

Alfavox Sp. z o.o. jest poznańskim producentem zaawansowanych systemów wspomagających interakcję między klientami i dostawcami usług. Alfavox jest firmą dostarczającą rozwiązania IT/ICT.
 

Kim jest klient

PODSUMOWANIE

KLIENT: Alfavox Sp. z o.o., branża IT/ICT

POTRZEBA: Wycena technologii na potrzeby projektu SOI

DLACZEGO PGWI: akredytacja w zakresie wyceny wartości niematerialnych i prawnych

TECHNOLOGIA: technologie rozpoznania i syntezy polskiej mowy

REZULTAT: Przygotowanie wyceny technologii w formie raportu w 30 dni

 

CASE STUDY / ALFAVOX

Wycena wartości technologii rozpoznawania i syntezy mowy

Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o. o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

+48 503 177 561

kontakt@pgwi.pl

KRS: 0000558652

NIP: 5223029463

SOCIAL MEDIA
Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
 

Zapisz mnie
Zapisz mnie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
NEWSLETTER

Regulamin

Polityka prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o.o.