Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

kontakt@pgwi.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • ​​​​​​Poszukujemy osoby z minimum 3 letnim doświadczenia w pracy w branży szkoleniowej

  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju sprzedaży lub realizacji projektów szkoleniowych we współpracy z dużymi firmami, startupami i jednostkami naukowymi

  • Proaktywne podejście do poszukiwania nowych biznesowych możliwości na różnych platformach

  • Mile widziana baza klientów korporacyjnych i instytucjonalnych

  • Umiejętność budowania relacji

  • Umiejętność samodzielnej pracy i brania za nią odpowiedzialności

  • Terminowość

  • Bardzo dobre umiejętności prezentacji

  • Biegła obsługa pakietu MS Office

  • Mile widziany język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Proszę odpowiedzieć na pytanie: Określ swoje priorytety w pierwszym miesiącu pracy

Nasze wymagania:

  • Wynagrodzenie oparte o system premiowy (wynagrodzenie bazowe + prowizja)

  • Dogodną formę współpracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów

  • Poznanie nowych aplikacji i rozwiązań sprzedażowych oraz marketingowych

  • Pracę zdalną

  • Dużą decyzyjność

  • Możliwość wyboru kierunku rozwoju i działań niezbędnych do osiągnięcia celu

Oferujemy:

O Polskiej Grupie Wspierania Innowacyjności

Prężnie rozwijająca się polska firma działająca w branży konsultingowej poszukuje Menedżera ds. Szkoleń i Rozwoju Biznesu (szkolenia otwarte) do długoterminowej współpracy. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa technologicznego, wyceny technologii, ulgi badawczo-rozwojowej oraz szkoleń biznesowych i miękkich.

Realizujemy projekty doradcze i szkoleniowe dla największych spółek skarbu państwa, korporacji, startupów, banków, firm z sektora MŚP oraz jednostek naukowych.

  • Wdrożenie strategii sprzedaży szkoleń otwartych przez spółkę

  • Organizowanie szkoleń otwartych w formule stacjonarnej oraz online

  • Praca przy realizacji projektów szkoleniowych w tym projektów współfinansowanych

  • Planowanie harmonogramu szkoleń

  • Współpraca oraz stały kontakt z trenerami

  • Nadzór oraz koordynowanie prac nad realizacją szkoleń otwartych

  • Wdrażanie nowych szkoleń odpowiadających na aktualne zapotrzebowanie klientów

  • Nadzór nad płatnościami za szkolenia

  • Aktualizowanie oferty szkoleniowej w kanałach informacyjnych spółki

  • Aktywna rozbudowa portfolio klientów

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

  • Wdrażanie strategii biznesowych mających na celu wygenerowanie odpowiednich zysków i rozwinięcie nowych możliwości biznesowych poprzez m.in. realizację planów sprzedażowych

  • Komunikacja z potencjalnymi klientami, diagnoza potrzeb, proponowanie rozwiązań

  • Umawianie i prowadzenie spotkań z klientami

  • Przygotowanie prezentacji, ofert, raportów

  • Monitorowanie rynku i aktualnych trendów oraz optymalizacja strategii działań handlowych i marketingowych

  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Zakres obowiązków:

KARIERA / STANOWISKO

Menedżer ds. Szkoleń i Rozwoju Biznesu

Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o. o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

+48 503 177 561

KRS: 0000558652

NIP: 5223029463

SOCIAL MEDIA
Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!