Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o.o.

Polityka prywatności

Regulamin

NEWSLETTER

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych

Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SOCIAL MEDIA

PGWI

SZKOLENIA

USŁUGI

Business Development Manager ds. szkoleń

KARIERA / STANOWISKO

Zakres obowiązków:

  • Aktywna rozbudowa portfolio klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • Wdrażanie strategii dotyczących szkoleń
  • Opracowywanie nowych szkoleń odpowiadających na aktualne zapotrzebowanie klientów
  • Nadzór nad realizacją szkoleń
  • Komunikacja z potencjalnymi klientami, diagnoza potrzeb, proponowanie rozwiązań
  • Umawianie i prowadzenie spotkań z klientami
  • Przygotowanie prezentacji, ofert, podsumowań po spotkaniach
  • Negocjacja warunków umów z klientami
  • Monitorowanie rynku i aktualnych trendów szkoleniowych oraz optymalizacja strategii działań handlowych i marketingowych
  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie oparte o system premiowy (wynagrodzenie bazowe + prowizja ze sprzedaży)
  • Formę współpracy B2B lub w oparciu o umowę zlecenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów
  • Pracę zdalną
  • Dużą decyzyjność
  • Możliwość wyboru kierunku rozwoju i działań niezbędnych do osiągnięcia celu.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży szkoleniowej (mile widziane doświadczenie w rozwoju sprzedaży i współpracy z dużymi firmami)
  • Proaktywne podejście do poszukiwania nowych możliwości szkoleniowych
  • Mile widziana baza klientów korporacyjnych
  • Umiejętność budowania relacji z ludźmi
  • Terminowość
  • Umiejętność samodzielnej pracy i brania za nią odpowiedzialności
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Własne środowisko pracy (komputer, internet, aktualny MS Office).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

kontakt@pgwi.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.