Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

kontakt@pgwi.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w rozwoju sprzedaży lub realizacji projektów doradczych, nowych technologii, komercjalizacji wyników badań i współpracy z dużymi firmami)

  • Proaktywne podejście do poszukiwania nowych biznesowych możliwości na różnych platformach

  • Mile widziana baza klientów korporacyjnych i instytucjonalnych inwestujących w badania i rozwój

  • Umiejętność budowania relacji z ludźmi

  • Terminowość

  • Umiejętność samodzielnej pracy i brania za nią odpowiedzialności

  • Bardzo dobre umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych

  • Biegła obsługa pakietu MS Office

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Własne środowisko pracy (komputer, internet, aktualny MS Office).

Nasze wymagania:

  • Wynagrodzenie oparte o system premiowy (wynagrodzenie bazowe + prowizja ze sprzedaży)

  • Dogodną formę współpracy (B2B/ umowa zlecenie/ umowa o pracę)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów

  • Poznanie nowych aplikacji i rozwiązań sprzedażowych i marketingowych,

  • Pracę zdalną

  • Dużą decyzyjność

  • Możliwość wyboru kierunku rozwoju i działań niezbędnych do osiągnięcia celu.

Oferujemy:

  • Aktywna rozbudowa portfolio klientów

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

  • Wdrażanie strategii biznesowych mających na celu wygenerowanie odpowiednich zysków i rozwinięcie nowych możliwości biznesowych poprzez m.in. realizację planów sprzedażowych

  • Opracowywanie nowych produktów i usług odpowiadających na aktualne zapotrzebowanie klientów

  • Nadzór nad realizacją usług doradczych

  • Komunikacja z potencjalnymi klientami, diagnoza potrzeb, proponowanie rozwiązań

  • Umawianie i prowadzenie spotkań z klientami

  • Przygotowanie prezentacji, ofert, podsumowań po spotkaniach

  • Negocjacja warunków umów z klientami

  • Monitorowanie rynku i aktualnych trendów technologicznych oraz optymalizacja strategii działań handlowych i marketingowych

  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Zakres obowiązków:

KARIERA / STANOWISKO

Business Development Manager

Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o. o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

+48 503 177 561

KRS: 0000558652

NIP: 5223029463

SOCIAL MEDIA
Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!