Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o.o.

Polityka prywatności

Regulamin

NEWSLETTER

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych

Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SOCIAL MEDIA

PGWI

SZKOLENIA

USŁUGI

Analityk ds. realizacji projektów doradczych

KARIERA / STANOWISKO

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów doradczych głównie w obszarze nowych technologii ze zróżnicowanych sektorów z zakresu finansów, analiz rynkowych, komercjalizacyjnych
  • Analiza i wycena projektów B+R/ inwestycyjnych
  • Poszukiwanie i gromadzenie danych i informacji niezbędnych do realizacji projektów
  • Przygotowywanie raportów, rekomendacji i innych dokumentów analitycznych
  • Prowadzenie spotkań z klientami
  • Udział w negocjacjach z potencjalnymi klientami
  • Wsparcie ad hoc w innych obszarach w firmie.

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty doradcze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpracę B2B lub w oparciu o umowę zlecenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów
  • Pracę zdalną
  • Dużą decyzyjność
  • Możliwość wyboru kierunku rozwoju i działań niezbędnych do osiągnięcia celu.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze finansów, konsultingu, projektów inwestycyjnych (mile widziane doświadczenie w projektach doradczych dotyczących rezultatów projektów B+R)
  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii/ finansów
  • Biegłość obsługi pakietu MS Office, a zwłaszcza MS Excel
  • Zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów oraz wysokie zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • Motywacja i zorientowanie na realizowanie postawionych celów
  • Dokładność i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
  • Terminowość
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Własne środowisko pracy (komputer, internet, aktualny MS Office).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

kontakt@pgwi.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.