Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

kontakt@pgwi.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze finansów, konsultingu, projektów inwestycyjnych (mile widziane doświadczenie w projektach doradczych dotyczących rezultatów projektów B+R)

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii/ finansów

  • Biegłość obsługi pakietu MS Office, a zwłaszcza MS Excel

  • Zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów oraz wysokie zdolności analityczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

  • Motywacja i zorientowanie na realizowanie postawionych celów

  • Dokładność i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług

  • Terminowość

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Własne środowisko pracy (komputer, internet, aktualny MS Office).

Nasze wymagania:

  • Ciekawe projekty doradcze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Współpracę B2B lub w oparciu o umowę zlecenie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów

  • Pracę zdalną

  • Dużą decyzyjność

  • Możliwość wyboru kierunku rozwoju i działań niezbędnych do osiągnięcia celu.

Oferujemy:

  • Realizacja projektów doradczych głównie w obszarze nowych technologii ze zróżnicowanych sektorów z zakresu finansów, analiz rynkowych, komercjalizacyjnych

  • Analiza i wycena projektów B+R/ inwestycyjnych

  • Poszukiwanie i gromadzenie danych i informacji niezbędnych do realizacji projektów

  • Przygotowywanie raportów, rekomendacji i innych dokumentów analitycznych

  • Prowadzenie spotkań z klientami

  • Udział w negocjacjach z potencjalnymi klientami

  • Wsparcie ad hoc w innych obszarach w firmie.

Zakres obowiązków:

KARIERA / STANOWISKO

Analityk ds. realizacji projektów doradczych

Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o. o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

+48 503 177 561

KRS: 0000558652

NIP: 5223029463

SOCIAL MEDIA
Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!