Szkolenie pt. Spółka Spin-off jako most w transferze technologii. Zasady zarządzania spółkami celowymi

NAJWYŻEJ OCENIANE
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

Aspekty prawne, problemy oraz ryzyko związane z tworzeniem spółek celowych oraz spółek spin-off. Mechanizmy funkcjonowania spółek celowych i spółek spin-off.

Spółka Spin-off jako most w transferze technologii

ZOBACZ POZOSTAŁE CASE STUDIES:

Zrealizowane szkolenie

+48 503 177 561

kontakt@pgwi.pl

MASZ PYTANIA?

ZAREZERWUJ SPOTKANIE ONLINE LUB ZADZWOŃ

       Zarezerwuj spotkanie

ZAPOZNAJ SIĘ Z USŁUGAMI:

Politechnika Częstochowska zwracając się do Polskiej Grupy Wspierania Innowacyjności w sprawie szkolenia chciała, żeby uczestnicząca w nim grupa szkoleniowa zapoznała się z aspektami prawnymi, problemami oraz ryzykami związane z tworzeniem spółek celowych oraz spółek spin-off.

PGWI miało za zadanie przekazać praktyczne informacje na temat spółek celowych i spółek spin-off, wskazać i wyjaśnić podstawowe mechanizmy ich funkcjonowania, dzięki czemu uczestnicy szkolenia będą potrafili w przyszłości efektywnie nimi zarządzać.

 

Potrzeba klienta

Szkolenie odbyło się w formie online, a udział w nim wzięło 14 osób. Po zakończeniu wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty, a także komplet materiałów edukacyjnych. 

 

Rezultat współpracy

Uczestnicy szkolenia poznali sposoby zarządzania spółkami celowymi, przeanalizowali case study postanowień zawartych w umowie zarządzania spółką spin-off, podnieśli prawną świadomość dotyczącą problematyki tworzenia oraz funkcjonowania spółek celowych oraz spółek spin-off.

 

Szkolenie

Politechnika Częstochowska zwróciła się do PGWI ze względu na bogate doświadczenie w realizacji szkoleń z zakresu komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych z perspektywy rynkowej.

 

Dlaczego PGWI

Politechnika Częstochowska, która prowadzi szeroko zakrojone badania podstawowe i aplikacyjne  nad innowacjami technologiami na sześciu wydziałach: Wydziale Budownictwa, Wydziale Elektrycznym, Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki, Wydziale Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów, Wydziale Infrastruktury i Środowiska, Wydziale Zarządzania.

 

Kim jest klient

PODSUMOWANIE

KLIENT: Politechnika Częstochowska

POTRZEBA: Uzyskanie rzetelnej i praktycznej wiedzy dotyczącej zarządzania spółkami celowymi oraz spółkami spin-off

DLACZEGO PGWI: Doświadczenie w zakresie przeprowadzania szkoleń z tematyki komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych

SZKOLENIE: Spółka Spin-off jako most w transferze technologii. Zasady zarządzania spółkami celowymi

REZULTAT: Przeprowadzone szkolenie pt. Spółka Spin-off jako most w transferze technologii. Zasady zarządzania spółkami celowymi dla 14 pracowników Centrum Transferu Technologii oraz Brokerów Innowacji

CASE STUDY / POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA

Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o. o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

+48 503 177 561

kontakt@pgwi.pl

KRS: 0000558652

NIP: 5223029463

SOCIAL MEDIA
Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.
 

Zapisz mnie
Zapisz mnie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
NEWSLETTER

Regulamin

Polityka prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Polska Grupa Wspierania Innowacyjności Sp. z o.o.